Ana Sayfa Masaüstü Bilgisayarlar  Cep Telefonu  Monitörler Televizyonlar Ses Sistemleri Mürekkep ve Toner
Dizüstü Bilgisayarlar Taşınabilir/Sabit Diskler Yazıcılar Çevre Birimleri Bilgisayar Bileşenleri Güvenlik Ürünleri  Ekran Kartları  
 
Seçimi Daralt
Network Kabloları
   Fiber Optik Kablolar
   Kablolar
   Network Kabloları
 
Marka
   BEEK
   EXCEL
   HCS
 
:: Network Kabloları
Sadece Stokta Olanlar       
Karşılaştırmak için tıklayın
EXCEL SM-9SCFC-002M Single Mode 2 Metre SC-FC
EXCEL SM-9SCFC-002M Single Mode 2 Metre SC-FC
  Fiyatı:   9,27 USD+KDV
  KDV Dahil:   40,64 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
BEEK BC-2512-02 Fiber Patch cord 2 Metre SC-FC ST-SC/PC 3.0mm Duplex
BEEK BC-2512-02 Fiber Patch cord 2 Metre SC-FC ST-
  Fiyatı:   7,11 USD+KDV
  KDV Dahil:   31,17 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
BEEK BC-2533-03/3 Fiber Optik Patch Kablo 3 metre LC/LC Multimode, Duplex,
BEEK BC-2533-03/3 Fiber Optik Patch Kablo 3 metre
  Fiyatı:   8,65 USD+KDV
  KDV Dahil:   37,92 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
HCS E52-00403 4 Fiberli OM2MM Paslanmaz çelik zırhlı Siyah 50 Mikron Tek kılıflı
HCS E52-00403 4 Fiberli OM2MM Paslanmaz çelik zırh
  Fiyatı:   0,77 USD+KDV
  KDV Dahil:   3,38 TL
   
   
 
Sayfa :    1 
 
Her Hakkı Saklıdır 2011 - Olbim Bilgisayar Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

Taksit ve Ödeme Avantajları Burada.

Şair Eşref Bul. No:2 Çankaya / İZMİR - satis@olbim.com.tr
Sipariş Takip Hakkımızda Hesabım
İletişim Müşteri Hizmetleri İlgilendiklerim
İade Koşulları Güvenli Alışveriş Arıza ve Garanti

Yer Sağlayıcı: webaktuel e-ticaret

Kredi Kartı Bilgileriniz 128 Bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır